.
×

Një tjetër puthje mes Roza Latit dhe Feros ‘live’ në emisionReperi Fero sërish mysafir i Roza Latit.
Fero ishte i ftuari i radhës në emisionin e Roza Latit ‘Why not’, shkruan lajmi.net

Jeta private dhe karriera e bujshme muzikore e rep artistit shqiptar u diskutua sërish gjatë bashkëbisedimit me moderatoren seksi.

E duke qenë se puthja e parë shkaktoi tollovi në media e publik, Fero nuk u largua nga studio pa i dhënë edhe një puthjen tjetër në buzë Rozës.

Prezantuesja e kishte ndërmarrë këtë veprim herën e parë pasi ishin përhapur thashetheme për një lidhje ndërmjet tyre, gjë që ajo e kishte mohuar dhe kjo e herës së dytë u bë vetëm për shou.

”Puthja e dytë” ka shkruar Fero pranë postimit në Instagram.

VIDEO