[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Një person me pistoletë lëviz lirshëm në qendër të DeçanitNjë  rast I pabesueshëm ka ndodhur këto ditë në rrugët e qytetit të Decanit ku një qytetar ka treguar armën e tij në publik.

Kalimtarët e rastit kanë kapur këtë moment teksa ai shëtitej me armë në duar dhe kanë dërguar video nga vendi I ngjarjes.

Aktualisht nuk dihet për identitetin e këtij personi ndërkohë pritet që policia të ndërrmar masa rreth këtij veprimi që rrezikon lëvizjen e qytetarëve, shkruan Botapress.info

VIDEO

Menu Title