.
×

Një gjoks si të Olta Gixharit (Foto)Ajo është një prej aktoreve më të suksesshme të momentit dhe me një pamje vërtetë për tu vlerësuar.

Aktorja Olta Gixhari e njohur për sensualitetin e saj ka realizuar një shërbim fotografik provokues.

Një nga fotografitë e këtij shërbimi ajo e ka postuar në Instagram, ku shihet e veshur me një këmishë xhins, me një deklote të hapur ku dukengjinjtë pa reçipeta.

“Gjatë shërbimit fotografik… do dalë së shpejti”, shkruan Olta, duke lajmëruar fotografi të tjera tunduese.

1

23456