[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nismës i ndodh një incident me fshatarët e zhgënjyerNismës Socialdemokrate i ka ndodhur një incident me fshatarët e Kërvasarisë, në Malishevë. Fshatarët e ndaluan tubimin, me ç’rast edhe përfaqësuesit e partisë u detyruan të largohen.

Në videon e publikuar nga vetë banorët, shihen përplasje të anëtarëve të kësaj partie me kandidatët për deputetë, të cilët as në ëndrrat më të këqija nuk do ta mendonin një situatë të tillë në bastionin e Nismës.

Banorët e fshatit Kërvasari të zhgënjyer dhe të mashtruar nga Nisma nuk lëjuan mbajtjen e tubimit në fshatin e tyre (VIDEO)

Banorët e fshatit Kërvasari të zhgënjyer dhe të mashtruar nga Nisma nuk lëjuan mbajtjen e tubimit në fshatin e tyre (VIDEO)

Publiée par MalishevaPRESS.com sur Lundi 23 septembre 2019

Menu Title