[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nisma publikon listën, ja emrat 

Ka dorëzuar e fundit emrat e kandidatëve për deputetë në KQZ. Por Nisma Socialdemokrate më në fund ka kompletuar dhe ka publikuar listën e emrave me kandidatë për deputetë për zgjedhjet nacionale të jashtëzakonshme të 14 shkurtit, shkruan Botapress.
Ja lista me emrat e kandidatëve të Nismës Socialdemokrate

Menu Title