[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Niko Komani pëson shok nga gjoksi i Encas (Foto)Stilisti Niko Komani ka qenë pjesë e ndejës që ka organizuar Top Albania Radio me rastin e 17 vjetorit të themelimit të saj.​ Në këtë eveniment kanë qenë të pranishëm edhe shumë personalitete të njohura nga bota e showbizit dhe politikës.
E në mesin e tyre në kraharorin e Niko Komanit ishte këngëtarja e re seksi Enca Haxhia.

Ajo e ka ‘provokuar’ jashtë mase Niko Komanin. Ai ka mbetur i shtangur nga gjoksi i Encës,
niko-e-enca

Menu Title