.
×

Ngrihet një person në lagjen “Dardania” në Prishtinë (Foto)Botapress, 10 Janar

Një person në lagjen “Dardania” është ngrirë nga i ftofti dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore, shkruan Botapress.

Për gazetarin e Botapress kalimtarët e rastit kanë thënë që ky qytetar është ngrirë nga i ftofti dhe gjendja e tij është shumë e rëndë.

Në  vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe ambulanca dhe i ka ofruar ndihmën këtij qytetari në lagjen “Dardania” në Prishtinë. /Botapress.info