.
×

Ngjarje e rëndë në Lagjen e SpitalitBotapress 15 Maj- Një person është therur me thikë para pak minutash në Lagjen e Spitalit.

Në videon që ka siguruar Botapress shihet ambulanca që ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka marrë personin që është therur. Sipas dëshmitarëve ne vendin e ngjarjes, viktima është lënduar.

Botapress se shpejti ju sjell detaje të tjera nga ngjarja.