[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nga QKUK-ja japin detaje për humbjen e 29-vjeçares shtatzënëBotapress 26 Nëntor – 29-vjeçarja shtatzënë vdiq pasditen e sotme nga koronavirusi rreth orës 15:15. Kështu ka bërë të ditur për Express, drejtori i Anesteologjisë në QKUK, Nehat Baftiu.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të dhe ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. /

Menu Title