[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nga Prizreni, i dashuri i Adriana Matoshit ka një pyetjeLidhja mes Adriana Matoshit dhe futbollistit afrikan Keith Owen Groeneveld, po funksionon shumë mirë.Çifti po kalojnë kohë kualitative bashkë dhe këtë na e kanë dëshmuar shpesh përmes rrjeteve sociale.

Sot, aktorja dhe i dashuri i saj kaluan ditën në Prizren nga ku edhe futbollisti kishte një pyetje.

Poshtë fotografisë krah të dashurës së tij, ai tha: “A po don ujë?”, në gjuhën shqipe.Më poshtë mund ta shihni postimin.

Menu Title