[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroport, këto janë oraret e qarkullimit 

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se nga nesër do të rikthehet linja e autobusit të Trafikut Urban për në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Sipas Ahmetit, të gjithë autobusët e Trafikut Urban po i zbatojnë masat mbrojtëse kundër COVID-19, sipas udhëzimeve të IKShP’së dhe POdezinfektohen rregullisht, derisa ka publikuar edhe orarin e qarkullimit të kësaj linje.

“E kemi obligim që të mbrojmë veten dhe të tjerët rreth nesh!”, ka shkruar Ahmeti.

Prej nesër, e Shtunë, 4 Korrik, rikthehet linja e autobusit të Trafikut Urban për në Aeroportin Ndërkombëtar të…

Publiée par Shpend Ahmeti sur Vendredi 3 juillet 2020

 

Menu Title