[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nesër, borë dhe shi në KosovëNë Kosovë, nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i veriut me shpejtësi 1-9m/s. Java e ardhshme paraqitet pa reshje dhe me rritje të temperaturave në të dy vlerat ekstreme.

Menu Title