[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nervozohet Gold Ag, ia thyen gotat në emision Shpetim Deskut – Ja çfarë i tha ShpetimiKëtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë Gold Ag, Diamant Sinanj dhe talenti Romeo Deda,. Gold Ag ka zbuluar shumë të pa thëna për jetën e tij, e ka gjetur kohë edhe për ti thumbuar ngapak kolegët e tij.

Ai madje një ”diss” por pa ia përmendur emrin, ia ka bërë Gjikos. Goldi, ka thënë se ai bën këngë për heronjt por jo edhe për papuqet e per corapa.

Menu Title