[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në Zabel të Drenasit arrestohen dy persona për falsifikim e mashtrim dokumentesh 

Policia e Kosovës  gjatë kontrollit në shtëpitë dhe lokalet e dy të dyshuarve meshkuj K/Shqiptar, janë gjetur dhe sekuestruar dëshmi të ndryshme materiale në lidhje me përfshirjen e tyre në akte kriminale. Dy te dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar, bëhet e ditur në raportin e Policisë së Kosovës, njofton Botapress.

Menu Title