[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në mbledhjen e ardhshme të qeverisë, Hoti pritet të shkarkojë bordin e KEK-utBotapress 24 Tetor – Qeveria Hoti në mbledhjen e radhës pritet të shkarkojë bordin e KEK-ut.Po gjatë kësaj mbledhjeje pritet të emrohet bordi i ri i këtij institucioni.

Kujtojmë se javën e kaluar Kryeministri hoti shkarkoi edhe drejtorin e Policisë, Doganave dhe ATK-së.

Kujtojmë se ky bord ishte emëruar gjatë qeverisjes së Kurtit.

Menu Title