.
×

Në lidhje dashurie me Noizyn? Dafina Zeqiri tregon të vërtetënDafina Zeqiri ka dy javë që ka lansuar projektin me Noizyn, të titulluar “A don love?”, shkruan GazetaBlic.

Por, të shumtë ishin ata që komentuan skenat e Dafinës me Noizyn, duke dyshuar se diçka mes tyre mund të ketë, e krejt kësaj iu shtua edhe publikimi baahkë i fotografive në rrjete sociale.Dafina Zeqiri në “1 Kafe me Labin” ky e pyetur rreth raportit me Noizyn, ajo u shpreh se është thjesht veç art.

“Është veç art dhe le të mbetet me kaq. Ne artistet i bejmë shpesh gjërat me qëllim, për tu përfolur”, u shpreh Dafina./