[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në Fushë Kosovë arrestohen dy persona për trafikim me njerëzNë Fushë Kosovë janë arrestuar një femër e mitur dhe një mashkull.Të dy kosovarët dyshohen se kanë kryer veprat e caktuara ndaj viktimës femër kosovare.Në këtë rast u sekuestruan një telefon celulat.

Të dyshuarit u dërguan në mbajtje.

Ky është njoftimi i plotë i Policisë:Fushë Kosovë 19.10.2020-21:20. Janë arrestuar dy të dyshuar një femër e mitur dhe një mashkull të dy kosovarë, për shkak të dyshimit se kanë kryer veprat e cekura ndaj viktimës femër kosovare. Lidhur me rastin si provë materiale është sekuestruar një telefon celular. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Menu Title