[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në familjen e Remzie Osmanit atmosfera “kallet” me defa(Video)Edha dasma e djalit të këngëtares së njohur Remzie Osmani ende pa filluar mire ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Hamza dhe Gëzimja do të martohen të dielen, më 7 prill.

E në familjen e Remzies si duket dasma ka filluar sot, këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në Instagram ku ka publikuar një video në të cilën shihet Hamza teksa po e mban flamurin kombëtar.

Festa në familjen e këngëtares duket se është duke u mbajtur në oborin e shtëpisë së saj. Disa momente nga kjo festë përmes disa videove i ka publikuar Remzia në Instastory. Në këto video shihen të ftuarit si dhe dëgjohen duke kënduar këngë nën ritimin e defit.

Kujtojmë se, më 2 dhe 3 prill, Hamza dhe Gëzimja kanë realizuar një fotosesion në Mal të Zi. Këngëtarja në një intervistë ka treguar se ajo do t’i këndojë 2-3 këngë në dasmën e djalit, me kërkesën e tij dhe se kjo dasmë do të zgjasë tri ditë. Dasma madhështore do të mbahet në Luxory në Prizren.

Menu Title