[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në Drenas femra rrah mashkullin dhe arrestohetNjë femër është arrestuar në Drenas, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar.

Sipas policisë nuk raportohet për të lënduar.

Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

Menu Title