.
×

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në PodujevëShi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë celciues.