[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndodhe edhe kjo në Pejë, djali rrah nënën! 

Policia e Kosovës ka bërë arrestimin e një të dyshuari, i moshës së mitur pasi që I njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij, transmeton Indeksonline.

 

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Menu Title