.
×

Ndjekësi ‘godet’ Mihrije Brahën ‘Je duke i bërë konkurrence Linda Morinës’, shikojeni si ia kthen ajoKëngëtarja Mihrije Braha sot publikoi një imazh se si është dukur 5 vite më parë, shkruan GazetaBlic.Ajo foton e ka publikuar me ndjekësit në llogarinë e saj ‘Instagram‘.Mihrije Braha, ka marrë komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit.

Një ndjekës i ka shkruar: ‘Kom pas respekt per ty po kohen e fundit je duke i bërë konkurrence Linda Morinës’.Ajo ia ka kthyer duke i thëne’ Po ti qenke niveli i qasaj me fale qysh e pat emrin se nuk te kuptova mire, veç ma murr mendja krahasimin e ki gabim‘Ndjekesi perseri i ka kthyer komentin duke ironizuar përsëri me këngëtaren: ‘Shum e dashur dhe modeste je por edhe ti e ke gabim se po te jem niveli i saj i komentoj asaj e jo ty’.

Shikojeni komentet: