[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje në Suharekë, këmbësori në gjendje të rëndëBotapress 20 Nëntor – Të martën në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku, ku një person ka pësuar lëndime të rënda trupore Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Suharekë, ku të përfshirë në aksident kanë qenë një nautomjet i udhëtarëve dhe një këmbësor

Si pasojë e aksidentit, këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe pas ndihmës së parë mjekësore është dërguar për mjekim të mëtutjeshëm në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Menu Title