.
×

Ndeshje në Prizren, ka të lënduarBotapress 3 Gusht – Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë. Nga ky aksident, besohet se ka persona të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin