[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduarBotapress 3 Qershor- Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë. Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes…

Një Aksident ka ndodhur para pak minutav në hyrje tê Pejës mes një Kamionit dhe vetures … ende nuk dihet për tê lënduar Video pamjet RTV Fontana

Publiée par RTV Fontana sur Mardi 2 juin 2020

Menu Title