[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje e rëndë lëndohen tri vajzaBotapress 27 Korrik – Tre vajza janë lënduar si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Korçë-Kapshticë.Mjeti me të cilin ato po udhëtonin ka dalë nga rruga pasi drejtuesja e mjetit ka humbur kontrollin.

Ndërkohë janë plagosur dhe dy vajzat e tjera që ishin pasagjere.

Të plagosurat janë transportuar ne spitalin e Korçës dhe ende nuk ka informacion për gjendjen e tyre shëndetësore.Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit,shkak për të cilin dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara./Top Channel

Menu Title