.
×

E dhimbshme :Ndërroi jetë Flamuri, ja çfarë bënte ai për Astrit Deharin në TetovëNuk e dija qe djaloshi ne fotografine qe e kam bere dhe postuar para nje viti quhej Falmur.

 

Kishte ardhur me nenen e vet per homazhe per Astrit Deharin, para Pallatit te kultures ne Tetove…dhe nga te gjithe ata njerez qe ishin aty, per mua kuadri me kete djalosh ishte me i qelluari per ate ngjarje…

 

Sot kuptova qe Flamuri paska nderruar jete…