[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Napoli – Liverpool, formacionet zyrtareStadiumi ‘San Paolo’ do të jetë arena e përplasjes Napoli – Liverpool.
Xhiroja e dytë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve sjellë një përballje tejet interesante.

Është Napoli që në shtëpi pret Liverpoolin.

Ndeshja mes Napolit dhe Liverpoolit fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Napoli: Ospina; Maksimovic, Koulibaly, Albiol, Mario Rui; Allan, Hamsik, Fabian; Callejon, Milik, Insigne.

Liverpool: Së shpejti…

Menu Title