.
×

Nait Hasan: Jam sqaruar me babain e HakifitIsh deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani është akuzuar nga Sabit Zejnullahu, babai i dëshmorit Hakif Zejnullahu, i cili thotë se e di se kush qëndron prapa vrasjes së djalit të tij dhe Zahir Pajazitit e Edmond Hoxhës.

Ai duke mos dashur më shumë të komentoj për Indeksonline, tha se është i njohur me këto akuza. Madje, ai tha se për këtë çështje, është sqaruar me babain e dëshmorit, Hakif Zejnullahut, Sabitin.

Ai më shumë nuk ka dashur të komentoj, duke thënë se nuk është i interesuar të flas për këtë./Indeksonline/