[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Myrvete Haxholli: Qysh bre nuk po ju vjen marre? 

Ne postimin e saj te radhes Myrvete Haxholli la goditur kasten politike dhe kategorine borgjeze te shoqerise qe pa pike marre reklamojne para opinionet ne mediet televizive veshjet  dhe luck-un e tyre te shtrenjte perballe popullates se varfer.

Ja postimi I saj ne Facebook:

Qysh bre spo ju vjen marre? E keni popullin ma te varfer ne Evrope, e ju dilni n’TV me: ora, mansheta, kepuca, kostume e qanta qe kushtojne minimum sa paga 5-vjeqare e nje punetori ne Kosove.

Menu Title