.
×

Muhaxheri: Vija e kuqe e LDK-së për PDK-në kësaj radhe është e trashëSonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Të gjithë fitues, të gjithë humbës”.

Në këtë dokumentar, Zona Express fokusohet në rezultatin e zgjedhjeve të parakohshme të 11 qershorit, fitoret e vetëshpallura dhe për atë nëse këto zgjedhje vërtetë kanë fitues dhe humbës.

Kryetari i Pejës dhe kandidati për deputet i LDK-së, Gazmend Muhaxheri thotë se kësaj radhe vija e kuqe për bashkëqeverisje me PDK-në është e trashë.

Për më shumë shikojeni videon: