.
×

MPB-ja konfirmon: Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë vrarëMinistria e Brendshme ka konfirmuar raportimet e Indeksonline se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë. /Alsat-M/