[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mozzik shkon në Mitrovicë, e presin fëmijet pa maska dhe distancë fizikeReperi i njohur Mozzik sot ka qenë në Mitrovicë. Për ta pritur atë kanë dalë një numër i madh të rinjve, shumica e të cilëve fëmijë. Gazeta Express ka siguruar një video, ku shihet një grumbull i madh i qytetarëve të cilët nuk e respektojnë distancën fizike e pa maska.

Mozzik sot kishte njoftuar se do ta filloj turneun e tij për promovimin e albumit ‘Mozzart’. VIDEO

Menu Title