[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mozzik flet për On Records, tregon arsyen e largimit 

Reperi Mozzik është i ftuar në Klan Kosova në emisionin ‘Ndërrimi i Natës’.Ai po rrëfen jetën e tij që nga fillimet e karrierës dhe deri më sot.Krahas pyetjeve për jetën private u pyet edhe për arsyen e largimit nga ‘On Records’.

Mozzik u përgjigj: ‘Erdh një kohë qe smujsha mo me vazhdu me ate menaxhment kom dasht mu bo i pavarur, kanë prit prej meje qe unë me i fy përkundrazi unë i respektoi i uroj sukses sa jemi kon bashk kem bo pun tmir kur jom hek prej tyne ndoshta sjom kon shum i pjekt, po tash ma mir me punu vet.’

Menu Title