.
×

Mozzik dhe Loredana janë akoma në lidhje! Ja prova (Video)Reperi i njohur Mozzik ditë më parë ishte komentuar shumë në mediat rozë.

E shkak për këtë ishte ‘ndarja’ nga e dashura e tij Loredana Zefi.

Dyshimet për ndarjen e çiftit lindën pasi që të dy kishin fshirë fotografi në rrjetet sociale, e më pas kishin ndaluar së ndjekuri njëri-tjetrin në Instagram.

Për disa ditë ata nuk komentuan asgjë për raportin e tyre.

E më pas ishte vëllai i Loredanës i cili përmes një video live në Instagram kishte konfirmuar se motra e tij është së bashku me Mozzikun