.
×

Moti surprizon sot, këto janë temperaturatMbi vendin tonë sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, deri në 25 gradë. Në mëngjes, në jug-perëndim të vendit mund të bie një mjegull e lehtë. Temperatura më e ulët nga tre në 13, më e larta e ditës nga 21 deri në 25.

Temperatura në shumicën e qyteteve të vendit do të sillen nga 20 në 24 gradë.