[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moti nesër në Kosovë, kujdes mos dilni nesër në mesditë…Do të mbajë mot me diell dhe me vapë. Temperaturat minimale dhe maksimale mbeten të ngjashme, por në fushat barike do të ketë rritje të lehta. Indeksi UV mbetet në vlerat e rrezikut, prandaj kontakti me diellin nga ora 10-17 mundësisht të jetë sa ma i kufizuar. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes,njofton Instituti Meteorologjik i Kosovës.

Menu Title