[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moti nesër në Kosovë, ja temperaturat?Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat do ti takojnë shtresës së mesme dhe të lartë të Troposferës. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-27 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindje, njofton Institui Meteorologjik i Kosoves, përcjellë Botapress.

Menu Title