[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mot i vranët dhe me shi 

Moti mbi vendin tonë sot do jetë i ndryshueshëm.

Temperatura e mëngjesit do shënoj nga 15 në 20 gradë, më e larta e ditës në 24 gradë, do ketë edhe reshje të shiut.

Të mërkurën dhe të enjten parashihet të mbajë mot me re dhe i freskët, vende-vende me rrebeshe shiu dhe bubullima.

Nga e premtja deri të dielën kryesisht me diell dhe më i ngrohtë.

Menu Title