[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Tarakut i rritet mendja: Thotë se ka pare sa Bill GatesKëngëtarja dhe modelja Morena Taraku sot publikoi këngën e re ‘Missed Calls’, ku brenda tesktit, thotë se ka para se miliarderi Bill Gates, shkruan Gazeta Metro.

Morena pak më parë publikoi këngën e saj më të re. “Kom pare sa Bill Gates”, thotë Morena në këtë këngë.

Kujtojmë se Taraku njihet për jetën e saj luksoze, sidomos për veturat e shtrenjta mijëra eurosh që posedon./gazetametro.net

Menu Title