.
×

Morena Taraku provokuese në të zeza (Foto) 

 

Morena Taraku është ish misi kosovar i cili ende gëzon famë madje edhe si këngëtare.

Pasiqë e kemi parë Morenën ne dasmën luksoze të vëllaut të saj, ajo përsëri arrinë të tërheqë vëmendjen e fansave të saj.

Së fundmi Morena ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku duket mjaft tërheqëse dhe bukur në të zeza.

Shikoni fotografinë./BotaPress/