.
×

Morena Taraku në krahët e kuzhinierit të famshëm turk (Foto) 

 

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku shquhet për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet e shumta që bën.

Ish-missi kohëve të fundit po qëndron në Turqi, ndërsa shpesh ndanë imazhe edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram momente nga përditshmëria, shkruan Indeksonline.
Ajo së fundmi shfaqet në krahët e kuzhinerit turk me famë botërore Nusret Gokce.
Ndryshe Morena shumë shpejtë do të vij me projekt muzikor, bashkëpunim me Dj Pm dhe Dj Dagz.