.
×

Morena Taraku e bën këtë gjë për Sabri Fejzullahun (Foto)Morena Taraku duket se ka raporte të mira me këngëtarin, Sabri Fejzullahu.Këtë e ka dëshmuar disa herë me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net Ata po ashtu kanë paralajmëruar edhe një bashkëpunim por që ende nuk ka të reja nga ana e tyre.

Këngëtari Fejzullahu para dy ditëve ka lansuar këngën e re dedikuar çifteve që mban titullin “Urime shpirti jem”, kështu nuk ka munguar as përkrahja e modeles.

“Ka dalë tashmë, shpirti shpirtit”, janë fjalët e saj për të.

Sido që të jetë, të gjithë jemi kurreshtarë të dimë se me çfarë kënge do vijnë Sabriu dhe Morena.