[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Taraku bën lëvizje provokuese me të pasmet bombastike (Video)Morena Taraku gjithmonë provokon me veprimet e saj. Ajo është një femër e veçantë dhe gjithmonë merr vëmendje me paraqitjet që bën, shkruan “Kosovarja”. Shumicën e momenteve Morena nuk heziton që t’i publikon për ndjekësit e saj, duke udhëtuar në vende të ndryshme. Edhe këtë herë nga Tajlanda, Morena bën lëvizje provokuese me të pasmet e saj.

Morena

Publiée par Kosovarja Video sur Samedi 18 janvier 2020

Menu Title