.
×

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh e papritura!Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

 

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo.Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder nga Irani, të cilën ende nuk e ka bërë publike.Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Por Morena është shfaqur e dobët në hekurosjen e rrobave. Në një video të postuar në Instagram, Morena shfaqet duke hekurosur, por për një moment ajo merr një telefonat, duke bërë që rrobat e saj të djegën nga hekuri.

 

Girl problems !! 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on