.
×

Morena provokon pranë makinës luksozeMorena Taraku bën një jetë luksoze të cilën nuk heziton ta paraqes në rrjetet sociale.

Publikimet e saj shumicën e kohë kanë të bëjnë me veshje dhe udhëtime të kushtueshme, shkruan Indeksonline. Edhe në një postim të bërë këtë herë, Morena ka pozuar pranë makinës së saj luksoze të tipit ‘Range Rover’, derisa ajo dukej tejet atraktive.

Ndryshe, Morena e cila prej kohësh është vendosur në Stamboll, ka filluar punën për projekte të reja muzikore.