.
×

Morena më në fund tregon dashurinë e saj të vërtetë(Foto)



 

Ylli i showbizzit shqiptar Morena Taraku, në rrjetin e saj social “Instagram” n aka prezantuar me dashurinë e saj të vërtetë përmes një fotografie, shkruan Botapress.info

Duket që dashuria e Morenës është qeni i saj, ku  në fotografi vërehet duke e parë me dashuri dhe puthur.

Taraku u komentua shumë për lidhjen e saj të fundit por që asnjëherë nuk u komentua nga vetë ajo./Botapress.info/

FOTO