.
×

Morena çmend iranianin miliarder, ia dridh vithet në jahtin e tij luksoz (Video)U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar, shkruan lajmi.net

 

 

Në një postim të fundit të bërë në Instastory, Sasha shihet duke i dhënë jahtit të tij luksoz derisa e dashura e tij, Morena po i dridh vithet.‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai pranë videos.