[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Monaco e qon “te shpia” Guardiolën (VIDEO)Manchester City i Pep Guardiolas është eliminuar nga Liga e Kampionëve.
baneri-2015

Monaco ka bërë përmbysjen e madhe, duke fituar 3:1 në ndeshjen e kthimit dhe duke u kualifikuar falë vlerës së golave jashtë fushës, pasi që në Angli kishte humbur 5:3.

Mbappe dhe Fabinho shënuan për vendësit në pjesën e parë.

Ndërkohë, Sane iu dha shpresë anglezëve për kualifikim, pasi ngushtoi epërsinë në 2:1.

Megjithatë, golin e kualifikimit Monaco e arriti me Bakayokon në minutën e 77-të.

https://www.dailymotion.com/video/x5ewslg_monaco-2-0-manchester-city-half-time-all-goals-and-highlights-champions-league-15-3-2017_sport

https://www.dailymotion.com/video/x5ewusu_leroy-sane-goal-hd-monaco-2-1-manchester-city-15-03-2017_sport

https://www.dailymotion.com/video/x5ewpmj_kylian-mbappe-goal-monaco-1-0-manchester-city-champions-league-15-3-2017_sport

Menu Title