.
×

Momenti magjik i Zenelit, shikoni super golin e tij ndaj Bullgarisë!Kombëtarja e Kosovës ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Bullgarisë.Kosova ka gjetur golin e parë dhe të barazimit ndaj Bullgarisë. Golin e parë dhe të barazimit në këtë takim e ka shënuar, Arbër Zeneli.

Zeneli ka shënuar golin e parë në minutën e 60’të të takimit.Rezultati aktual i ndeshjes është 1-1.

Ja super goli i Zenelit:

VIDEO